Systemy konferencyjne

Optymalna komunikacja głosowa i dźwiękowa — od kameralnych, nieformalnych spotkań po wielojęzyczne konferencje z tysiącami uczestników.

Cyfrowy system dyskusyjny CCS 1000 D
System konferencyjny DICENTIS
DICENTIS jest rewolucyjnym systemem konferencyjnym łączącym audio, video i treści prezentowane podczas spotkania. Całkowicie nowy system oparty na architekturze OMNEO Media Networking -stworzonej przez Bosch.
Bezprzewodowy system konferencyjny DICENTIS
Bezprzewodowy system konferencyjny DICENTIS
W innowacyjnym bezprzewodowym systemie konferencyjnym DICENTIS zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne, standardową technologię Wi-Fi i inteligentne zarządzanie siecią bezprzewodową, co pozwala na bezprzewodowe prowadzenie konferencji bez jakichkolwiek zakłóceń.
Systemy konferencyjne DCN
Systemy konferencyjne DCN
System DCN-NG firmy Bosch to rozwiązanie do cyfrowego zarządzania konferencjami. Oprócz wyjątkowych wrażeń estetycznych gwarantuje też niezawodność, elastyczność i kontrolę nad każdą konferencją.
Cyfrowy system dyskusyjny CCS 1000 D
Cyfrowy system dyskusyjny CCS 1000 D
System dyskusyjny CCS 1000 D jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, a ponadto oferujący wszechstronny zestaw funkcji zapewniający bezproblemowe zarządzanie spotkaniami, ich płynny przebieg oraz efektywność. Nadaje się doskonale do stosowania w małych i średnich pomieszczeniach, takich jak ratusze, lokalne centra biznesowe i sale sądowe.
System dyskusyjny CCS 900 Ultro
System dyskusyjny CCS 900 Ultro
System CCS900 Ultro to kompleksowe rozwiązanie typu „plug-and-play”. O wyjątkowości systemu CCS 900 Ultro świadczą wartościowe funkcje, elegancki wygląd, doskonały stosunek jakości do ceny i zastosowanie nowatorskich technologii.
Thumbnail_Web_all_18014404733425547
Bezprzewodowy system dystrybucji tłumaczeń - Integrus
W pełni cyfrowy system dystrybucji tłumaczeń w podczerwieni. System odznacza się wysoką elastycznością i oferuje dźwięk znakomitej jakości. Idealne rozwiązanie dla ośrodków konferencyjnych i organizacji międzynarodowych, niezależnie od liczby słuchaczy i wielkości sali.